جستجوی وب


کتابدار کتابخانه عمومی شهداء شهرستان بن در آزمون دکتری رشته علوم کتابداری و اطلاع رسانی موفق به کسب رتبه سوم کشوری شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری، ابوالفضل طاهری کتابدار کتابخانه عمومی شهدا بن در کنکور دکتری رشته کتابداری و اطلاع رسانی سال 94 به اکثر سئوالات آزمون کتبی با ضریب بالای (۹۰%) پاسخ داد و بعد از انجام فرایند مصاحبه، رتبه سوم این کنکور را کسب کرده و موفق به پذیرش در دوره دکتری این رشته در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گردید. 

 گفتنی است پایان نامه کارشناسی ارشد ایشان در پنجمین جشنواره پژوهش سازمان اسناد و کتابخانه ملی موفق به کسب رتبه برتر در بخش پایان نامه های کارشناسی ارشد شد.
 
علاوه بر این در کارنامه علمی ایشان بیش 7 مقاله علمی- پژوهشی و  7  طرح پژوهشی در حوزه های مختلف علم سنجی، سازماندهی اطلاعات، تعامل انسان و اطلاعات، سواد اطلاعات سلامت و غیره می درخشد.


در پی کسب رتبه سوم آزمون «دکتری علوم کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی» صورت پذیرفت؛ پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به کتابدار کتابخانه عمومی شهدا بن فرهاد خلیل مقدم در پیامی کسب رتبه سوم آزمون « دکتری علوم کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی» توسط ابوالفضل طاهری را به وی تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری،فرهاد خلیل مقدم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این باره گفت: خوشبختانه کتابداران استان کارنامه درخشانی را در آزمون های دکتری و سایر عرصه های علمی و فرهنگی کسب نموده اند که این نشانه ارتقاء سطح علمی و آموزشی در بین کتابداران استان است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان افزود: کسب این موفقیت را به ابوالفضل طاهری، خانواده ایشان و کتابداران استان تبریک گفته، امید است که شاهد موفقیت جوانان تحصیل¬کرده این خطه از میهن اسلامی مان در صدر جایگاه و قله های رفیع علمی کشور مان باشیم و این عزیز نیز منشاء خدماتی ارزنده برای کشور و استانمان باشد .


تاریخ : چهارشنبه 12 اسفند 1394 | 14:52 | نویسنده : کتابخانه شهداء بن | نظرات (0)

  • paper | عصر آدینه | سپهر نما